KOLTUK TAMİRİ

KOLTUK TAMİRİ

Koltuk tamiri ciddi bir işlemdir ve yapılabilmesi için mutlaka alanında uzman personelin olması gereklidir. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde eskiyen koltuklarınızı atmanıza gerek kalmadı. Eskiyen koltuklara yeni bir görüntü kazandırmakta, ayrıca arzu edildiğinde koltukları farklı bir görüntüye kavuşturmaktadır. Firmamız eskiyen koltukların tamir, boya, cila ve yüz değişimini titizlikle gerçekleştirmektedir. Arzu eden müşteriye model değişikliği avantajını da sunan firmamız, eski mobilyadan yeni bir görüntünün de ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Uzun süredir kullanılan ve iskeletinde herhangi bir problemin olmadığı koltukların yeni bir görüntüye kavuşması mümkündür. İnceler Koltuk, eskimiş koltukların tüm noktalarını tamir ederek uygun fiyata koltuk sahibi olma avantajını sunmaktadır. Eskiyen, yıpranan, çizilen ve parçası kopan, kumaşı yıpranan ve yırtılan koltukları özenle adresten alan personelimiz, atölyeye getirmektedir. Burada her aksamı incelenen koltuğa nasıl bir onarım işleminin uygulanacağı tespit edilmektedir. Sonrasında uzman ekiplerimiz, müşterinin talebi doğrultusunda koltuğun tamir işlemine başlamaktadır. Gerekli müdahaleler yapılıp tamirat işlemi tamamlandıktan sonra koltuk adrese teslim edilmektedir.

Evinizdeki, restoranınızdaki, işyerinizdeki mobilyalarınızın ahşap yüzeyler zamanla çizilebilir, çentiklenmiş ve çukurlaşabilir veya yapısal ve eklem kararsızlığı yaşayabilir. Bunun için Arı koltuk tamir ve döşeme olarak mobilyalarınızı, onarım ve restore etmekteyiz.

Mobilya restorasyonu, Mobilya tamiri (yapısal),  Eklem stabilizasyonu, Mobilya çizik onarımı,  Mobilya rötuş,Döşeme tamiri, Deri onarım, Cila, Sünger Değişimi, temizlik ve restorasyon,Diğer hassas onarımlar (çentik ve girintiler) gibi detaylarda hizmet sunmaktayız.

Eski Koltuk Tamir Edildiğinde Yenilenir

Koltuk tamiri ile ilgili firmamızla iletişime geçildiğinde uzman personelimiz adrese gelerek gerekli ön incelemeyi gerçekleştirmekte ve müşterinin arzu ettiği renkteki kumaşla birlikte koltuğu yerinden alarak atölyeye getirmektedir. Koltuğun bu nakliye işlemi de titizlikle gerçekleştirilmektedir. Atölyede gerekli tadilat ve tamiratı yapılan koltuklar, sonrasında yine aynı titizlikle adrese teslim edilmektedir. Firmamız, tüm hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi uygulamakta ve buna göre çalışmaktadır. Tamir edilmesi gereken koltukla ilgili uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparken yaklaşık bir fiyat da söyleyebilmektedir. Tamir işlemi yapılmadan önce müşteri yeni bir yüz ve yeni bir kumaş istediğinde, ya da koltuk renginin değiştirilmesini arzu ettiğinde, bunu gelen personelle paylaşması önemlidir. Kumaşlar, koltuk cilası ve rengi ile ilgili karar verildikten ve müşterinin onay vermesinin ardından koltuk adresten alınmaktadır. Tamir işlemi bittikten sonra da koltuk adrese teslim edilmektedir. Zaman içinde eskiyen ve arızalanan koltukların tamir edilmesi, yeni koltuklarla kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca iskeletinde herhangi bir arıza olmaması durumunda tamir edilmesi, yüzün değiştirilmesi, bazı aksamların onarılması ile eski koltuklar yeni bir koltuk halini almaktadır. Ayrıca arzu edildiğinde modelinin değiştirilmesi de mümkündür. Bu da tam anlamı ile koltuğa yeni havasını vermektedir. Bu nedenle koltuk eskidiğinde ya da arızalandığında atmak yerine tamir ettirilmesi tavsiye edilmektedir.

Yeni Bir Koltuğa Sahip Olabilirsiniz

Koltuk tamiri yapılmadığında zamanla bozulma çok daha derinleşecek ve belki de tamir edilmesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, koltukta bir arıza tespit edildiğinde firmamızla irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Uzman personelimiz koltuğun neresinde arıza meydana geldiğini tespit etmekte ve o kısıma müdahalede bulunmaktadır. Ayrıca tamir haricinde tadilat hizmetini de gerçekleştiren uzman personelimiz sayesinde uygun fiyata yeni bir koltuğa sahip olma avantajı da elde edilebilmektedir.