MOBİLYA MONTAJ BAKIM ONARIM

MOBİLYA MONTAJ BAKIM ONARIM

Mobilya onarımı ve ahşap restorasyonu için, uzman teknisyenlerimize, kaliteli işçiliğe olan bağlılıklarına ve detaylara verilen önema bağlı kalabilirsiniz. İyileştirme, düzeltme veya restorasyona ihtiyaç duysanız da, evinizde veya işyerinizde yapılan birçok mobilya veya döşeme tamiratı ile mükemmel sonuçlar sunar. Kanıtlanmış teknoloji, ürünler ve prosesleri kullanarak yetenekli teknisyenler ahşabın doğal güzelliklerini ve mukavemetini geri kazanıp iyileştirirken kırılmış, yangında hasar görmüş mobilya parçaları dahil. Ailenizin mobilyalarını veya ofis mobilyalarınızı, önemsiyoruz. Uzmanlığımız eşsizdir ve işçilik benzersizdir.

Yaşam alanlarında kullanılan mobilyalarda kullanıma bağlı olarak çizikler meydana gelebilmektedir. Bazen de hatalı kullanım nedeni ile mobilyalarda parça da kopabilmektedir. Ne kadar özenle kullanılırsa kullanılsın mobilyalardaki bu sorunların önüne geçmek imkânsızdır. Çizik ve bir parçanı koptuğu olan mobilyaların görüntüsünün bozulacağı da muhakkaktır. Mobilyaların üzerlerinde meydana gelen ve bazen önemsiz olarak nitelendirilebilen çizikler, eskimiş bir görüntüye neden olmaktadır. Böyle bir görüntüye sahip olan ürünlerin onarımının yapılması, uzun süre kullanmayı da beraberinde getirmektedir. Uzman personelimiz, gerek çizikleri gerekse kırılan bir parçayı ustalıkla tamir etmekte ve mobilyalar ilk günkü gibi bir görüntüye kavuşmaktadır.

Mobilya Tamirini Bize Bırakın

Mobilya tamiri yapılırken göz önüne alınması gereken en hassas konuların başında, tamir görmüş izlenimi olmamasıdır. Mobilyaların tamir gördüğünün anlaşılmaması için mutlaka profesyonel bir işlem gereklidir. Çoğu zaman çiziklerin bir çizik kalemi ile kapatılabileceği söylenmektedir. Bunun sonucunda da mobilyadaki bu müdahale kendini belli etmektedir. Bunun nedeni, çizik kaleminin sürüldüğü yerdeki boyanın yeni, diğer kısımlardaki boyanın ise eski olmasıdır. Bu durumda eski ve yeni tezatlığı ortaya çıkacak, bu da mobilyanın hoş olmayan bir görüntüye sahip olmasına neden olacaktır. Bu nedenle çizik kalemi ile müdahale etmeden önce detaylı bir araştırma yapılması ve sonuçlarının çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Firmamız, çizikleri bu yöntemle değil, çok daha profesyonelce ortadan kaldırmaktadır. Aynı durum kırık parçada da söz konusudur. Kırılan parçanın tutkalla yapıştırılması, kırık yerin beli olmasına neden olmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında firmamızdan destek alınabilmektedir. Üstelik mobilyaya müdahale yapıldığının anlaşılması da mümkün olmamaktadır.