KOLTUK İMALATI

KOLTUK İMALATI

Size Özel Koltuk İmalatı

Koltuk imalatı yapabilmek için yetişmiş personele ve iyi bir teknik altyapıya sahip olunması gereklidir. Koltuk imal edilmesi ustalığın yanı sıra gelişmiş teknolojiye sahip makinelerle gerçekleştirilmektedir. İmalatın her aşamasının denetlenmesi gereklidir ve bunun için de uzman personel gereklidir. Uzman personeli ve gelişmiş teknik altyapısı ile farklı tasarımlara sahip koltukların imalatını gerçekleştirebilmektedir. İmalat aşamasında kaliteye önem veren firmamız, malzemenin birinci sınıf kalitede olmasına özen göstermektedir. Bunu yanı sıra kusursuz bir işçilikle üretilen koltuklar, bon derece dayanıklıdır. Koltuk sadece görsellikten ibaret olan bir eşya değildir. Koltuğun kesinlikle sağlam bir iskeleti olmalıdır. Diğer aksamlarının da yine birinci sınıf kalitedeki malzemelerden oluşmasına özen gösterilmelidir. Kaliteli malzemeye kusursuz bir işçilik eklendiğinde yıllarca kullanılabilecek koltuklar ortaya çıkmaktadır. Kaliteli kumaş, kaliteli sünger, kaliteli ahşap ve diğer malzemeler kullanılarak koltuk imal eden firmamız, özel koltuk tasarımları da gerçekleştirmektedir. Fiyatlar, süngerin ve kumaşın kalitesine, ahşap işlemelere göre farklılık göstermektedir. Bu fiyat da imalat için müşteri onayı alınırken belirtilmektedir.
 

Özel Üretim Koltuklar

Arı Koltuk, seri üretim yapmamakla birlikte kullanıcıların beklentilerine özel koltuk üretimi gerçekleştirmektedir. En kaliteli malzemeyi kullanarak kusursuz bir işçilikle koltuk üretimini gerçekleştiren firmamız, uygun fiyat ve kusursuz üretimi ile sektörde kendine yer edinmiştir. Kalifiye personeli ile hatasız üretim yapan firmamız, ahşabın, boyanın, verniğin, cilanın, süngerin, kumaşın birinci sınıf kaliteye sahip olanını kullanmakta, böylece yüksek kaliteye sahip koltuklar imal etmektedir.

Tüm Ürünler Birinci Sınıf Kalitede

Koltuk imalatı yapılırken iskelet, sünger, elyaf, kolon kumaş, astar gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerden birinin kalitesinin düşük olması, diğer tüm ürünlerin kalitesini bozmaktadır. Bu nedenle tüm malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterilmelidir. Arı Koltuk, koltuk üretimi için kullanılacak olan malzemeleri kalitesinden kesinlikle ödün vermemektedir.